Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

Komisyonlar

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu AKTS Koordinatörleri

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

 

Bilgisayar Programcılığı Programı

Doç. Dr. Ümit Demir

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Elektrik Programı

Doç. Dr. Gamze Kaya

Gıda İşleme Bölümü

 

Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı

Öğr. Gör. Kübra Tarhan Kuzu

İnşaat Bölümü

 

İnşaat Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. İsmail Satmaz

Makne ve Metal Teknolojileri Bölümü

 

Makine Programı

Öğr. Gör. Osman Fatih Damnalı

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

 

Giyim Üretim Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. Alpaslan Öncül

Tasarım Bölümü

 

Grafik

Öğr. Gör. Serdar Negir

İç Mekan Tasarımı

Öğr. Gör. Gülyaz Al

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Farabi Koordinatörü

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Koordinatörü

Öğr. Gör. İsmail Satmaz

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Engelsiz ÇOMÜ Birim Koordinatörü

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Koordinatörü

Öğr. Gör. Serdar Negir

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun İlişkileri Birim Koordinatörü

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Koordinatörü

Öğr. Gör. Gülhan Apak

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Erasmus Koordinatörü

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Koordinatörü

Doç. Dr. Gamze Kaya

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Staj Koordinatörleri

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

 

Bilgisayar Programcılığı Programı

Öğr. Gör. Kamil Akgün

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Elektrik Programı

Dr. Öğr. Üyesi E. Canan G. Demirel

Gıda İşleme Bölümü

 

Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı

Doç. Dr. Muhammed Yüceer

İnşaat Bölümü

 

İnşaat Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. Rahman Çankaya

Makne ve Metal Teknolojileri Bölümü

 

Makine Programı

Öğr. Gör. Nurgül Senyücel

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

 

Giyim Üretim Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. Alpaslan Öncül

Tasarım Bölümü

 

Grafik

Öğr. Gör. Gülhan Apak

İç Mekan Tasarımı

Öğr. Gör. Oktay Okçu

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kalite Güvence Alt Komisyon Üyeleri

 

Doç. Dr. Muhammed YÜCEER (Meslek Yüksekokulu Müdürü - Başkan)

Öğr. Gör. Osman Fatih DAMNALI (Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı - Üye)

Öğr. Gör. N. Şebnem KARAHAN (Üye)

Öğr. Gör. Tülin ACET (Üye)

Öğr. Gör. Anıl AKSOY (Üye)

Öğr. Gör. Gülyaz AL (Üye)

Yük. Sek. Yusuf ALAT (Raportör - Üye)

Mehmet Harun KAYA  (Öğrenci Temsilcisi)

 

Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kalite Güvence Temsilcileri

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

 

Bilgisayar Programcılığı Programı

Doç. Dr. Ümit Demir

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Elektrik Programı

Öğr. Gör. Dr. Seçkin Özcan

Gıda İşleme Bölümü

 

Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı

Öğr. Gör. Kübra Tarhan Kuzu

İnşaat Bölümü

 

İnşaat Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. İsmail Satmaz

Makne ve Metal Teknolojileri Bölümü

 

Makine Programı

Öğr. Gör. Osman Fatih Damnalı

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

 

Giyim Üretim Teknolojisi Programı

Doç. Dr. Dilek Şenol Bahçeci

Tasarım Bölümü

 

Grafik

Öğr. Gör. Gülhan Apak

İç Mekan Tasarımı

Prof. Dr. Bilgin İçel

Öğr. Gör. Gülyaz Al

 

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)